Zakład Przetwórstwa Mięsnego GAIK od ponad 25 lat specjalizuje się w produkcji mięsa i wędlin opartej na surowcu pochodzącym z lokalnych gospodarstw rolnych. Wieloletnie doświadczenie, stosowanie unikalnych receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie oraz dbałość o jakość na każdym etapie produkcji zaowocowały wyrobami, których oczekuje rynek europejski. Świeże, naturalne i smaczne – takie produkty oferujemy naszym Klientom.

Wartości

Partnerska współpraca
Naszą najwyższą wartością jest Klient i jego zadowolenie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić maksymalną satysfakcję z zakupu naszych produktów. Jako solidny partner w biznesie staramy się spełniać najwyższe wymagania i oczekiwania zarówno dostawców jak i odbiorców końcowych.

Dynamiczny rozwój
Dbamy o stały i dynamiczny rozwój firmy, dzięki czemu możemy rozszerzać nasz asortyment oraz zwiększać zasięg jego dystrybucji. Nasze produkty dostępne są nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami, w takich krajach jak: Wielka Brytania, Litwa czy Łotwa.

Bezpieczeństwo produktów
Dużą wagę przykładamy do jakości i bezpieczeństwa naszych produktów, dlatego surowiec używany do produkcji wędlin przechodzi surową selekcję weterynaryjną. Staranny dobór dostawców oraz monitoring i nadzór nad całym procesem produkcji pozwala nam oferować produkty zdrowe i bezpieczne.

Dobro środowiska naturalnego
Jednym z priorytetów naszej polityki jest zrównoważony rozwój, uwzględniający potrzeby środowiska naturalnego. Staramy się maksymalnie minimalizować oddziaływanie naszego przedsiębiorstwa na środowisko.  W tym celu stworzyliśmy nowoczesne zaplecze techniczne, które umożliwia nam kontrolowanie i ograniczanie ewentualnych działań niepożądanych w kontekście ekologicznym.

Misja

Zdobywanie zaufania Klientów poprzez oferowanie wyrobów doskonałej jakości tworzonych według tradycyjnych receptur przy zachowaniu wysokich standardów produkcji i wykorzystaniu nowoczesnych technologii.

Historia

Początki – rok 1991
Zaczynaliśmy jako firma rodzinna, a dystrybucja naszych produktów początkowo odbywała się tylko lokalnie (Niedośpielin w województwie łódzkim). Z uwagi na jakość wyrobów, szybko zostaliśmy zauważeni przez klientów z innych rejonów Polski, co zaowocowało zwiększonym zapotrzebowaniem na nasze produkty.

Rozbudowa – rok 1994
Popyt na produkty zaczął znacznie przekraczać zdolności wytwórcze firmy, dlatego w 1994 roku rozpoczęliśmy budowę nowego obiektu produkcyjnego. Spełniał on, a nawet znacznie przewyższał ówczesne normy stawiane obiektom tego typu, zapewniając najwyższe standardy produkcji. Dzięki temu mogliśmy sprostać wciąż rosnącemu zapotrzebowaniu, rozszerzyć ofertę i podnieść jakość wyrobów.

Inwestycje – rok 2004
Kolejne lata działalności firmy to systematyczne inwestycje w zwiększenie możliwości produkcyjnych oraz doskonalenie standardów jakościowych. W roku 2004 nastąpiła znacząca rozbudowa zakładu, co umożliwiło produkowanie do 40 ton wędlin na dobę i rozszerzenie handlu na międzynarodowy rynek Unii Europejskiej. W tym czasie równocześnie wdrażamy znaczące rozwiązania mające na celu zmniejszenie oddziaływania na środowisko naturalne.

Nowoczesność – rok 2015
Przełomem była budowa w 2015 roku nowoczesnego zakładu uboju i rozbioru mięsa wieprzowego o zdolnościach produkcyjnych wynoszących 50 ton na dobę. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii oraz zautomatyzowanie procesów produkcyjnych wpłynęło na doskonałą jakość uzyskiwanego surowca będącego do dziś bazą oferowanych przez nas wędlin.